Kategorie

ORTEZY (229)

Nowości
Informacje
Polecamy
NO DOL
49,00 zł

ANATOMICZNA ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO Z OPASKĄ UCISKOWĄ

175,50 zł

Producent:REH4MAT
Kod:AS-L-01
Wysyłka:48 godzin
Produkt dostępny

Ilość:szt.

Charakterystyka wyrobu

Orteza łokcia należy do grupy ACTIV SPORT, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję stawu łokciowego. Jest to strukturalny surowiec składający się z perforowanej pianki neoprenowej i poliamidowych dzianin okładkowych. Dzięki perforacji, zabezpieczony staw jest dodatkowo wentylowany a także utrzymywana jest odpowiednia jego ciepłota. Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co sploty dzianiny nie odciskają się na skórze pacjenta i nie powodują ran w miejscach dużej kompresji.

Tabela rozmiarowa

Rozmiar Obwód łokcia Sposób dokonywania pomiaru
M 25-27 cm Sposób dokonywania pomiaru - obwód łokcia
L 27-29 cm
XL 29-31 cm

Właściwości

 1. Zatrzymywanie właściwej ilości ciepła – aby nie dochodziło do nadmiernego wychłodzenia lub przegrzania zabezpieczonego stawu,
 2. Komfort noszenia – orteza nie posiada grubych włókien, przez co sploty nie odciskają się na skórze i nie powodują ran w miejscach dużej kompresji.
 3. Łatwość użytkowania – prosty sposób zakładania i zdejmowania wyrobu przez pacjenta.
 4. Konstrukcja ortezy uwzględnia specyfikę budowy ciała i zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania, umożliwia nieograniczoną swobodę ruchu zarówno kobietom jak i mężczyznom.
 5. W wyrobie występują zintegrowane strefy funkcjonalne, z których każda ma do spełnienia określoną funkcję. Jednym z głównych elementów tego perforowanego surowca jest system kanalików powietrznych, które są wykorzystywane do odprowadzania ciepła w kontrolowany sposób.

Przeznaczenie

Surowiec z którego wykonano ortezę odpowiednio uciskając mięśnie wspomaga krążenie krwi i wpływa dodatnio na funkcjonowanie i dotlenianie całego organizmu. Orteza łokcia odciąża przyczepy mięśni przedramienia i ręki, łagodzi ból, usprawnia krążenie krwi.

  Stosowana:

   

 • w sportach (tenis, golf, badminton) profilaktycznie;
 • w niektórych ciężkich pracach fizycznych związanych z ruchami
 • rotacyjnymi przedramienia i ręki;
 • w zespołach bólowych okolic przyczepów mięśni przedramienia ;
 • przy przeciążeniach stawu łokcio-wego;

Sposób zakładania

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Koszyk
...jest pusty

Zobacz
Producent

Inne produkty

Bestsellery
Powiadomienia

ANATOMICZNA ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO Z OPASKĄ UCISKOWĄ

Google+
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.